Přebor venkovských škol 5. ročníků
Pečlivý trénink, šikovnost, hbitost a sportovní nadšení žáků 5. ročníků přineslo velký úspěch. V úterý 14. 11. 2017 se konaly ve sportovní hale TJ Turnov přebory 5. ročníků vesnických škol v dětské atletice a florbalu. Z každé školy startovalo jedno družstvo složené z pěti chlapců a pěti dívek. Našimi závodníky byli Barbora Bernardová, Tomáš Bursa, Adéla Čapková, Michal Daněček, Karolína Hlobilová, Jan Lochman, Adam Sigety, Matěj Špetlík, Nikola Veselá a Anežka Rosická. V atletice se naše družstvo umístilo na krásném 2. místě. Úspěšné bylo i umístění jednotlivců. Adéla Čapková si svým výkonem zajistila 2. místo a Anežka Rosická 3. místo v konkurenci všech zúčastněných dívek. Největší radost však přišla při vyhlášení vítězů turnaje ve florbalu, kde si naši páťáci vybojovali 1. místo. Velký podíl na vítězství měli také Natálie Kobosilová, Lucie Koucká, Jakub Randák a Vojtěch Zděněk. Tito žáci zodpovědně fandili a podporovali svůj tým. Současně probíhal v Jilemnici okresní přebor v plavání. Zde reprezentoval naši školu Vojtěch Olah, který se umístil na 2. místě.